Zalegające liście oraz śmieci - ul. Złota

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 30 grudnia 2020, 22:27
Ukończone
Zwracam się z prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej przy pawilonie handlowym Złota 14-19 ponieważ od dłuższego czasu na tym odcinku zalegają liście oraz śmieci. Wygląda to tak, jakby służby miejskie zapomniały o systematycznym utrzymaniu tego miejsca w ładzie i porządku. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka K-g
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...