Oświetlenie ul. Kaszubska

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 stycznia 2021, 20:12
Ukończone
Nie działa oświetlenie przy ul. Kaszubskiej (przy kościele)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...