NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ZWYCIĘZCÓW

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 stycznia 2021, 13:49
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ZWYCIĘZCÓW

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...