USZKODZONA NAWIERZCHNIA - UL. KUPIECKA

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 4 stycznia 2021, 13:59
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawę uszkodzonej nawierzchni, która zapadła się i szczególnie w dni deszczowe utrudnia życie mieszkańców, poprzez tworzenie się dużej kałuży. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...