ZALEGAJĄCE LIŚCIE ORAZ ŚMIECI - UL. ZŁOTA

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 7 stycznia 2021, 16:19
Ukończone
Zwracam się z uprzejmą prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej 14-19. Na terenie przylegającym do budynku oraz miejscach postojowych zalegają liście oraz śmieci. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...