wodotrysk

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 1 sierpnia 2017, 23:6
Ukończone

Przed

Po

W jednym ze źródełek ciągle leci woda. Zrodelko vis a vis Baltyku, obok zejscia na p

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Poidełko zostało naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Informujemy, że poidełko zostało zdewastowane. Bateria zostanie wymieniona.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...