PRZEPEŁNIONA MIEJSKA SACJA MINIELEKTROODPADÓW

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 8 stycznia 2021, 16:14
Ukończone

Przed

Po

PRZEPEŁNIONA MIEJSKA SACJA MINIELEKTROODPADÓW - UL. SŁOWIŃCÓW

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...