SYSTEMATYCZNE DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY ŚMIETNIKU PRZY UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 8 stycznia 2021, 16:31
W realizacji
Chciałbym zgłosić stale występujący problem z systematycznie powstającym dzikim wysypiskiem śmieci przy śmietniku przy ul. Słowińców 4. Czy Urząd Miasta Kołobrzeg naprawdę nie potrafi w sposób skuteczny poradzić sobie z tym problemem? Czy nie można ustawić w pobliżu tego śmietnika fotopułapki? Liczę na poważne i skuteczne podejście Państwa do rozwiązania występującego problemu. Pozdrawiam

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...