Poidelko dla zwierząt i ludzi osiedle ogrody

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 10 stycznia 2021, 22:23
Odmowa
Pokrywa od tej instalacji wyszła na powierzchnię. Woda wydostaje się na zewnątrz. Osiedle ogrody.

Historia zgłoszenia

Odmowa Infrastruktura - studzienka należy do MWiK K-g. Należy w tej sprawie kontaktować się z firmą. 6 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...