Dziury w jezdni

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 25 stycznia 2021, 8:45
Ukończone

Przed

Po

Proszę o naprawę, uzupełnienie dziur w jezdni przy wyjeździe z ulicy Jana Pawła w prawo na ulicę Kamienną. Kilkunastocentymetrowe dziury od ponad roku się powiększają i stwarzają zagrożenie. Do państwa skierował mnie zarząd dróg powiatowych, informując że ten odcinek jest miejski. zdjęcie poglądowe z google street view, aktualnie dziur jest kilka więcej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...