Znak wyrwany ze ścieżki

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 27 stycznia 2021, 16:1
Ukończone

Przed

Po

Znak wyrwany ze ścieżki rowerowej i oparty o drzewo przy punkcie widokowym na plaży w Podczelu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Oznakowanie naprawione. Zespół Usterka. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...