NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL. SŁOWIŃCÓW

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 stycznia 2021, 19:9
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL. SŁOWIŃCÓW

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...