nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 lutego 2021, 17:26
Ukończone
Po raz kolejny nie działające oświetlenie ulicy Plac 18 Marca od strony parku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji przez gwaranta. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...