NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ARMII KRAJOWEJ

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 3 lutego 2021, 14:5
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ARMII KRAJOWEJ

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...