Złamana gałąź

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 3 sierpnia 2017, 15:47
Ukończone

Przed

Po

Złamana gałąź drzewa (jarzębina) przy postoju taxi koło Amfiteatru.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za informację dotyczącą złamanej gałęzi drzewa koło Amfiteatru. Podejmiemy odpowiednie działania w tej sprawie. Zespół Usterka. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...