Nieodśnieżony chodnik - ul. Solna.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 8 lutego 2021, 13:13
Ukończone
Na chodniku wzdłuż ulicy Solnej przy Stadionie Miejskim odśnieżona jest tylko ścieżka rowerowa, a na części przeznaczonej dla pieszych jest lodowisko.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...