Nieodśnieżone przejście dla pieszych i chodniki - ul. Towarowa.

Odśnieżanie

Zgłoszono 9 lutego 2021, 10:7
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...