Dziury powybijane po mrozie

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 24 lutego 2021, 14:10
Poza uprawnieniami
ul. Grzybowska od ronda Solankowego do Polo Marketu (dalej w kier. Grzybowa nie wiem) jest mocno powybijana i dziurzasta (chyba bardziej w kier. zachodnim). Samochody w zasadzie muszą jechać kolo 1 m od skrajni drogi, co nie jest bezpieczne dla podróżujących w przeciwnym kierunku. Załączam przykładowe zdjęcie (szkoda że nie da sie kilku)

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Zarządcą ul. Grzybowskiej jest Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu i tam należy składać zawiadomienia o usterkach na w/w drodze. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...