Uszkodzone zejście na plażę.

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 5 sierpnia 2017, 19:15
Ukończone

Przed

Po

Witam, przy miejscu wskazanym na mapie znajduje się uszkodzone zejście na plażę. Załamała się jedna z desek. Powstała wyrwa jest wystarczająco duża żeby mogło wpaść małe dziecko.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dzisiaj (07-08-2017)z samego rana została wymieniona złamana deska na drewnianym zejściu na plażę zachodnią (przedłużenie ul.Plażowej).Naprawę wykonał MOSiR K-g. Dziękujemy.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do podmiotu odpowiedzialnego za stan techniczny plaży, tj. do MOSiR K-g.
Według otrzymanej informacji z MOSiR prace naprawcze zostały już zlecone.
Dziękujemy za dokonane zgłoszenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zajmiemy się tak szybko jak to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...