Kort tenisowy na Ogrodach. Złe oświetlenie.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 25 lutego 2021, 20:3
Poza uprawnieniami
Witam. Jestem graczem tenisowym z osiedla Ogrody. Organizacja tego miejsca jest zła. Są cztery lampy i działają dwie ale nie o to mi głównie chodzi tylko o to że są to starej technologii żarówki i oświetlenie nimi kortu nigdy nie miało sensu gdyż świecą za słabo a co dopiero dwie tylko lampy. Proszę o wymianę na jasne białe mocne żarówki LED we wszystkich czyli 4 lampach. Lampy świecą bez sensu całą noc i tak więc wypada żeby były LED i dużo mniej kosztów prądu było. Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy i pozdrawiam.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Informujemy, ze zgłoszenie nie jest usterką, jednak rozpoczęto
działania mające na celu wymianę istniejących opraw na oprawy,
które poprawią warunki oświetleniowe nawierzchni kortu.
1 lat temu
W realizacji W związku z tym, że nie jest to usterka, lecz błąd projektowy, załatwienie sprawy wymaga
przeprowadzenia obliczeń. Wymiana opraw na LED nie daje gwarancji, ze oświetlenie kortu
będzie prawidłowe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...