Całkowicie wyblakły znak C-2 przy wyjeździe z podwórza ul. Zwycięzców 1-9

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 9 sierpnia 2017, 10:36
Ukończone

Przed

Po

Wyblakły i nieczytelny znak drogowy C-2 przy wyjeździe z podwórza ulic Zwycięzców 1-9 oraz Dworcowa 2-8

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...