Niedziałają lampy w podwórzu przy ul. Dworcowej 2-8, Zwycięzców 1-9

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 sierpnia 2017, 10:48
Ukończone
Nie działają wszystkie lampy na podwórzu przy ul. Dworcowej 2-8, Zwycięzców 1-9

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Oświetlenie w podwórku zostało naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...