Zaniedbany teren przy sali kinowej kina Wybrzeże

Inne

Zgłoszono 10 sierpnia 2017, 8:47
Ukończone
Teren przyległy do sali kinowej kina wybrzeże od podwórza jest mocno zaniedbany. Zarośnięte rury spustowe rynien powodują tworzenie się kałuż.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Dzierżawca kina poinformował, iż studzienki zostały udrożnione. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do dzierżawcy kina. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...