Utrudniony skręt w ul. Wąską z Mariackiej

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 26 marca 2021, 20:23
Odmowa
Proszę o ustawienie na chodniku w obrębie skrzyżowania Mariackiej z Wąską słupków bądź innych urządzeń technicznych, które uniemożliwiałyby parkowanie pojazdów jedną stroną na chodniku (szczególnie skręt utrudniony jest przez pojazdy stojące, tak jak ten czerwony na zdjęciu). Stojące tam samochody znacząco utrudniają skręt w ul. Wąską, szczególnie dłuższym pojazdom. Nie pomaga znak, nie pomagają mandaty, więc trzeba by pomyśleć o innych rozwiązaniach, aby uniemożliwić parkowanie w tamtym miejscu.

Historia zgłoszenia

Odmowa Uprzejmie informuję że w przedmiotowej lokalizacji zaparkowane pojazdy popełniają wykroczenie z art 49 prawo ruchu drogowego [Zakaz zatrzymania i postoju]
" Zabrania się zatrzymania pojazdu: na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania;" i w związku z powyższym incydenty polegające na parkowaniu i zatrzymywaniu się pojazdów w przedmiotowej lokalizacji należy zgłaszać do służb mundurowych Straży Miejskiej oraz Policji. Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w postaci słupków blokujących nie może zostać zrealizowany z powodu zawężenia i utrudnienia prawoskrętu dla pojazdów ciężarowych zwłaszcza dla pojazdów Straży Pożarnej. Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...