Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 kwietnia 2021, 20:49
Poza uprawnieniami
Dobry wieczór, chciałbym zgłosić ponowną awarię oświetlenia na ul Wylotowej 32, od ostatniej naprawy usterki lampy świeciły kilka dni i ponownie nie świecą na całej długości. Proszę o interwencję w tej sprawie może trzeba zastanowić się nad wymianą lamp skoro tak często się psują. Usterka ta pojawia się dosyć często i nie wiem czy nie jest to spowodowane remontem ulicy w poprzednim roku, może zostało coś uszkodzone. Pozdrawiam Bartosz Wójcik

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Naprawą tego oświetlenia zajmuje się Powiatowy Zarząd Dróg w Kołobrzegu.
Według naszej wiedzy w najbliższym czasie będzie przeprowadzona wymiana
uszkodzonego kabla oświetleniowego. Prace nadzoruje ENERGA Oświetlenie sp. z o.o.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...