Dziura w jezdni przy ul. Kaliskiej 1-6

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 4 maja 2021, 22:25
Ukończone

Przed

Po

Proszę o naprawę dziury w jezdni zlokalizowanej przy ul. Kaliskiej, przy klatce nr 4-5. pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz, zarządca nieruchomości

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...