Niedziałająca lampa uliczna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 24 sierpnia 2017, 9:27
Ukończone
Lampa uliczna przy ul. Matejki/Żurawia 10, niedziała od kilku lat.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.W dniu 28 sierpnia 2017 r. zweryfikowano pozytywnie zgłoszenie wykonawcy o naprawie wskazanej latarni. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usuniecie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...