WIZYTÓWKA CENTRUM MIASTA

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 27 sierpnia 2017, 14:5
Ukończone

Przed

Po

ZANIEDBANE PODWÓRKO W CENTRUM MIASTA UL. WOJSKA POLSKIEGO, BRAK WYDZIELONYCH MIEJSC PARKINGOWYCH, BRAK CHODNIKA, PO DESZCZU ZALANY TEREN BRAK MOŻLIWOŚCI PRZEJŚCIA. WŁAŚCICIEL TERENU - MIASTO KOŁOBRZEG.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informujemy, że instalacja kanalizacji deszczowej na terenie podwórka jest drożna. Jej stan techniczny badano już 22.08.br. Utrudniony odpływ wód opadowych, to skutek chwilowego przepełnienia kanalizacji deszczowej spowodowanej mocnym opadem deszczu.
Przebudowa nawierzchni drogowych i budowa parkingów na terenie podwórka (działka miejska kategorii "dr") nie może odbyć się w ramach działań awaryjnych. Takie zadanie musi być ujęte w planie budżetowym.
Dziękujemy za uwagi i spostrzeżenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Powiadomiono służby odpowiedzialne za utrzymanie sieci deszczowej.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko jak to tylko możliwe.Zespół Usterka Kołobrzeg 2 mies. temu
Zmieniona została kategoria zgłoszenia. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...