Zapadlisko w drodze, ul. Mazowiecka 37

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 26 maja 2021, 11:24
Ukończone

Przed

Po

Proszę o interwencję związaną z zapadnięciem się drogi w podwórku (nr działki 229/16) na ul. Mazowieckiej 37

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...