Nadłamany duży konar drzewa przy budynku przy ul. Unii Lubelskiej 14

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 30 sierpnia 2017, 13:37
Ukończone

Przed

Po

Pomiędzy budynkiem przy ul. Unii Lubelskiej 14, a garażami przy ul. Drzymały obrywa się duży konar drzewa. Pęknięcie miedzy konarem a głównym pniem drzewa widoczne jest dobrze z ziemi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Witam

Podczas kontroli drzewa stwierdzono ułamaną jedną gałąź, zawieszona w koronie, którą usunięto. "Pęknięcie między konarem a głównym pniem" to w rzeczywistości specyficzna budowa pnia, charakterystyczna dla kasztanowców zwyczajnych - rozwidlenie konaru I rzędu od głównego pnia drzewa /przewodnika.
Jednak z uwagi na bliskość pędów kasztanowca przy elewacji budynku oraz kolizji z egzemplarzem czeremchy, cięcie korygujące obu drzew zostały zlecone "Zieleni Miejskiej", winny być zakończone do 30.09.2017r.

Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Witam serdecznie

Dziękujemy za zgłoszenie usterki. Dziś wraz z przedstawicielem "Zieleni Miejskiej" dokonane zostaną oględziny wskazanego drzewa, w celu dokładnego określenia zakresu koniecznych prac w jego koronie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...