zdewastowana jezdnia

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 30 sierpnia 2017, 17:24
Ukończone
Mieszkańcy dobrze znają jak wygląda jezdnia na ulicy Szpitalnej (bardzo wyboista i śliska w czasie opadów), jednakże od czasu jak w tym roku ruszyła nowa budowa na owej ulicy, jezdnia na szpitalnej będzie chyba najgorszą w naszym mieście. Z budowy na szpitalnej wyjeżdżają wielkie i ciężkie wywrotki obładowane ziemią z wykopu (można się domyślać ze może są przeładowane bo jezdnia tego nie wytrzymuje) i systematycznie niszczą jezdnię, może inwestor owej budowy kiedyś naprawi jezdnię ale już teraz należałoby coś z tym zrobić bo kostka w jezdni niebezpiecznie została wyciśnięta przez ciężki sprzęt. Kiedyś widziałem jak leci w powietrzu kamień najechany przez dużą wywrotkę (można powiedzieć że leci jak pocisk) Obok jezdni jest chodnik którym porusza się sporo pieszych, warto jak najszybciej pomyśleć i zapobiec tragedii. A i przy okazji ktoś z pracowników budowy mógłby zamiatać ziemię która systematycznie wydostaje się na jezdnie i chodnik przy bramie wyjazdowej z budowy, teraz strasznie się kurzy a jak będzie mokro to już widzę jak samochody tańczą na błocie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...