Śmieci na plaży

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 18 maja 2017, 7:51
Ukończone

Przed

Po

Przy zejściu na plażę centralną przy Ośrodku Bałtyk proszę o opróżnienie koszy

Historia zgłoszenia

Ukończone Bardzo dziękujemy za powiadomienie nas o problemie , informujemy że w dniu dzisiejszym plaża została posprzątana przez profesjonalną firmę . 8 mies. temu
W realizacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie , zajmiemy się tym problemem 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...