Brudny i zasłonięty znak drogowy ul.Okopowa

Inne

Zgłoszono 19 czerwca 2021, 23:34
Ukończone

Przed

Po

Znak drogowy parking, brudny i zasłonięty przez gałęzie drzewa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Oznakowanie zostało wymienione na nowe. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...