kwiatek

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 września 2017, 9:35
Ukończone

Przed

Po

Spacerowa 2 (wjazd od portowej) od tygodnia leży sterta śmieci

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...