Kosz na śmieci w zamian za betonowe pachołki ul.Okopowa

Inne

Zgłoszono 27 czerwca 2021, 21:35
Ukończone

Przed

Po

Bardzo proszę o rozważenie zabrania pachołków betonowych , które dawno temu zostały tu postawione aby chronić zieleń. Po ustawieniu w tym miejscu jakiś czas temu słupków ze znakami drogowymi , pachołki stały się zbyteczne. Dodatkowo proszę o zamontowanie kosza na śmieci przy wskazanym przejściu , można do tego wykorzystać właśnie jeden ze słupków znaku drogowego. Z góry bardzo dziękujemy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Słupki betonowe zostały zabrane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...