Pęknięte płyty

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 30 czerwca 2021, 11:0
Ukończone

Przed

Po

Pęknięte płyty przy łączeniu ul. Sikorskiego z ulicą prowadzącą na parking Perły Bałtyku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...