USCHNIĘTE / MARTWE DRZEWA - UL. JANA KAROLA CHODKIEWICZA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 8 lipca 2021, 9:17
Do weryfikacji
W okolicach przystanku autobusowego- Chodkiewicza przy Bema znajdują się 2 egzemplarze drzew wskazujące na to, iż mogą być uschnięte/ martwe. Proszę o dokonanie oględzin wskazanych drzew oraz w razie stwierdzenia ich uschnięcia dokonanie zasadzenia nowych zdrowych egzemplarzy drzew, Pozdrawiam.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...