USZKODZONE SZTUCZNE KASKADA W PARKU IM. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 13 lipca 2021, 18:5
Ukończone
Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonych sztucznych kaskad zainstalowanych przy brzegu stawu w parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...