Przechylony znak drogowy ul.Okopowa wjazd w Zapleczną

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 13 lipca 2021, 21:58
Ukończone

Przed

Po

Proszę o poprawienie znaku drogowego. Z góry dziękuje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...