USZKODZONY CHODNIK- UL.PODPORUCZNIKA JÓZEFA ŚLIWIŃSKIEGO

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 15 lipca 2021, 22:4
Ukończone

Przed

Po

USZKODZONY CHODNIK- UL.PODPORUCZNIKA JÓZEFA ŚLIWIŃSKIEGO- NIERÓWNOŚCI NA CHODNIKU SPOWODOWANE PRZEZ KORZENIE DRZEW

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...