Dziury w drodze - ul. Spacerowa.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 22 lipca 2021, 9:41
Ukończone

Przed

Po

W nawierzchni drogi występują dziury i spękania - od wysokości wejścia głównego do Ośrodka Posejdon w kierunku skrzyżowania z ulicą Mickiewicza.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...