Do odmalowania pasy dla pieszych na ścieżce rowerowej - ul. Łopuskiego

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 27 lipca 2021, 8:14
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Odnowienie oznakowania poziomego ścieżki rowerowej zostanie wykonane w ramach bieżącego utrzymania w najbliższym wolnym terminie u Wykonawcy
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...