ZNISZCZONY PSI PAKIET

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 18 września 2017, 16:1
Ukończone

Przed

Po

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uszkodzony pakiet nie nadawał się do naprawy, dlatego ustawiono nowy pojemnik. Dziękujemy za przesłane zgłoszenie. Zespół Usterka Kołobrzeg. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...