Ubytki w podjeździe ulOkopowa/Zapleczna

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 28 lipca 2021, 17:46
Ukończone

Przed

Po

Proszę o naprawę ubytków niwelujących wysoki krawężnik przy wjeździe w ulice Zapleczną.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...