Ślepy odcinek ulicy Toruńskiej

Inne

Zgłoszono 20 września 2017, 16:42
Odmowa
Brak połączenia ulicy Toruńskiej z Rondem Borowinowym. Fragment ulicy prowadzi donikąd. Może parking byłby dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej ścieżka rowerowa nie jest ślepa i przechodzi koło ronda

Historia zgłoszenia

Ukończone Zrealizowane zgodnie z projektem. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...