NIEPRAWIDŁOWO USTAWIONY KOSZ NA ODPADY-UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 5 sierpnia 2021, 9:36
Ukończone
Ponawiam swoją prośbę o prawidłowe ustawienie kosza na odpady przy ul. Kupieckiej, ponieważ obecnie otwór na odpady we wskazanym koszu znajduje się od strony jezdni, co stwarza niebezpieczeństwo potrącenia. Proszę o odwrócenie kosza, tak aby otwór na odpady znajdował się od strony chodnika, co ułatwi wrzucanie odpadów i zniweluje zagrożenie potrącenia. Proszę o rozwiązanie problemu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...