Śmieci i nie tylko.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 7 sierpnia 2021, 13:22
Ukończone
Prosimy o za interesowanie się problemem podrzucania śmieci i gabarytów .To odbywa się zazwyczaj nocą .Gdzie są foto pułapki !!!

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...