Brak stojaków

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 20 września 2017, 17:17
Ukończone
Brak stojaków rowerowych na ulicy Debois, co z pewnością ułatwiło by rowerzystom mieszkającym na tej ulicy parkowanie rowerów. Rozumiem, że ulica objęta jest zakazem ruchu w obu kierunkach, ale co z turystami?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Uprzejmie informujemy iż ul. Dubois jest ciągiem pieszym ze znakiem: "zakaz ruchu w obu kierunkach" (nie dot. pojazdów zaopatrujących punkty działalności gospodarczych).
W związku z powyższym prośba Pana dot. ustawienia stojaków rowerowych w w/w miejscu nie może być uwzględniona. Nadmieniam również, że najbliższe stojaki rowerowe umieszczone są przy Placu Ratuszowym.
Zespól Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...