ubytki w chodniku i wjeździe do podwórka ul. Budowlana

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 12 sierpnia 2021, 12:55
Ukończone

Przed

Po

ubytki płyt chodnikowych oraz zapadnięta kostka betonowa ul. Budowlana wjazd na podwórko za budynkiem przy ul. Św. Jana Pawła II 23

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...