wyrwana listwa z ławki

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 14 sierpnia 2021, 21:12
Ukończone
Kolejna zdewastowana ławka w parku Żeromskiego. Tym razem wyrwana listwa, jej brak destabilizuje całe siedzenie ławki. Nie wiem, czy precyzyjnie określam tym razem pozycję tej ławki.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...